Praca

20.03.2018 r.

Poszukujemy pracownika do Działu Technicznego i do Nadzoru Spawalniczego

1. Dział Techniczny
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość środowiska programów typu CAD
  • dobra znajomość edytorów tekstu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność, sumienność.
Obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentacji warsztatowej
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu montażu elementów wg dokumentacji warsztatowej
Oferujemy:
  • po spełnieniu oczekiwań możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

2. Nadzór Spawalniczy
Wymagania:
  • uprawnienia IWE / EWE
  • uprawnienia VT2
Obowiązki:
  • nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu spawania w firmie
Oferujemy:
Kontakt:

W obu przypadkach oferty prosimy składać na adres e-mail: tomasz.gronski@deltapw.com.pl

Prosimy o umieszczenie  w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (bez owej zgody CV nie będzie ropatrywane):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”