Praca

12.06.2015 r.

Poszukujemy pracownika na stanowisko SPAWACZ / SPAWACZ – MONTER

Wymagania:
  • posiadane aktualne uprawnienia spawalnicze w spawaniu metodą MAG (135)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność, sumienność.
Mile widziane:
  • uprawnienia spawalnicze w spawaniu elektrodami otulonymi (111) lub TIG (141)
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (LPG).
Obowiązki:
  • spawanie,
  • ew. montowanie elementów stalowych.
Oferujemy:
  • po spełnieniu oczekiwań możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.
Kontakt:

Oferty prosimy składać na adres e-mail: tomasz.gronski@deltapw.com.pl

Prosimy o umieszczenie  w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (bez owej zgody CV nie będzie ropatrywane):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”