RODO

Polityka prywatności

Ochrona danych:

Zawartość niniejszej witryny internetowej jest udostępniana przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DELTA Spółka. z o.o., aby obecni i potencjalni kontrahenci firmy mogli zapoznać się z oferowanymi usługami naszej firmy oraz aktualnościami dotyczącymi firmy. Sposób postępowania z danymi, osobowymi osób odwiedzających witrynę internetową jest zgodny ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 16 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Administratorem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych jest:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DELTA Spółka. z o.o. mające siedzibę w Zielonej Górze  przy ul. Trasa Północna 14, tel. +48 684517616

Zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.

 Witrynę www.deltapw.com.pl, zarządzaną przez P.W. DELTA Spółka z o.o. można odwiedzać anonimowo, tzn. nie informując nas o swojej tożsamości. Kiedy użytkownik odwiedza naszą witrynę internetową,  serwery internetowe dostawcy usług hostingowych zapisują standardowo adres IP usługodawcy internetowego, za pośrednictwem którego użytkownik uzyskuje dostęp do naszej witryny internetowej, witrynę, z której użytkownik uzyskuje dostęp do naszej witryny internetowej, a także datę odwiedzin i ogólne informacje o przeglądarce internetowej użytkownika. Dane te są przetwarzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa serwera internetowego oraz dostosowania pobieranych informacji do nośnika wyjściowego (np. telefonu, laptopa lub innego urządzenia użytkownika). Dane te są analizowane tylko w postaci zanonimizowanej.

Państwa prawa związane z ochroną danych

Mają Państwo wobec nas prawo do sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego odpowiedzialnego za ochronę danych.

Informacje o odbiorcach Państwa danych osobowych:

Państwa dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom.

Przekazywanie danych osobowych do podmiotów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”) lub organizacji międzynarodowych: